Metālapstrāde
CNC griešana, metināšana u.c. darbi

SIA "RK Alloy" piedāvā dažāda veida metālapstrādes pakalpojumus - metināšanu, plazmas griešanu, garināšanu u.c. Izgatavojam dažādas detaļas, nelielas būvkonstrukcijas, veicam metāla konstrukciju remontu, metāla virsmu tīrīšanu un smilšstrūklas apstrādi, metāla detaļu un konstrukciju remontu.


Metālapstrādes pakalpojumi

Metālapstrāde ir svarīgs pakalpojums metāla tirdzniecībā, būvnievībā, rūpniecisko iekārtu ražošanā un citās nozarēs. Izgatavojot metāla detaļas un metāla konstrukcijas pēc klienta pasūtījuma, mēs palīdzam nodrošināt vislabāko un precīzāko rezultātu. Metālapstrāde ļauj klientiem saņemt tieši tādus izstrādājumus, kas ir maksimāli sagatavoti turpmākajām darbībām. Vislabākais un efektīvākais risinājums ir saražot tieši tādas metāla detaļas ar tieši tādu metāla apstrādes tehnoloģiju, kāda Jums ir nepieciešama. 

Mūsdienas daudziem metāla izstrādājumu pasūtītājiem ir svarīgi ne tikai kvalitāte un pieņemamas cenas, bet arī daudzi citi faktori. "RK Alloy" piedāvā metālapstrādes pakalpojumus un detaļu izgatavošanu, jo cenšas padarīt sadarbību pēc iespējas ērtāku un izdevīgāku visiem klientiem. Metālapstrāde notiek ražošanā, un tas ievērojami atvieglo klientiem turpmākos darbus, jo mēs palīdzam mūsu klientiem izgatavot metāla sagataves, konstrukcijas un detaļas celtniecībai un ražošanai. Mūsu kompānija uzskata ka metālapstrāde ir ļoti svarīga sastāvdaļa tērauda detaļu un būvkonstrukciju ražošanā, ražošanas iekārtu un mehānismu, mēbeļu un citu priekšmetu  izgatavošanā.

Mēs piedāvājam dažādu tērauda detaļu izgatavošanu un apstrādi. Izgatavojam armatūru un armatūras sietus, metāla detaļas, veicam armatūras locīšanu, metāla konstrukciju izgatavošanu. Veicam CNC plazmas griešanu, griešanu ar fleksi, zāģi u.c. metodēm. Piedāvājam arī metāla attīrīšanu ar smilšu strūklu un citiem paņēmieniem, pulverkrāsošanu, metāla griešanu, metāla urbšanu, stiķēšanu, metināšanu, kalšanu. slīpēšanu, pulverkrāsošanu, kā arī veicam metāla konstrukciju montāžu. 

METĀLAPSTRĀDE

Atsevišķu tērauda detaļu izgatavošana, remonts, kā arī pilns ražošanas cikls - projektēšana, ražošana, metālapstrāde un montāža. Celtniecībai, ražošanai, mēbeļu izgatavošanai, transporta infrastruktūrai u.c. nozarēm.