METĀLA KONSTRUKCIJAS
Būvkonstrukcijas, konstrukcijas ražošanai, noliktavām u.c.
Izgatavojam dažāda veida metāla konstrukcijas celtniecībai, angāru būvniecībai, noliktavām, ražošanas iekārtām un telpām. Mūsu uzņēmumā Jūs variet pasūtīt specifisku konstrukciju izgatavošanu, projektēšanu un montāzu.


metāla konstrukciju izgatavošana

SIA "RK Alloy" Jūs variet pasūtīt un izgatavot visdažādākā veida metāla konstrukcijas. Plašs mūsdienīgu apstrādes iekārtu klāsts ļauj mums izgatavot tieši Jūsu iecerēm nepieciešamaš tērauda detaļas. Kompānijas speciālisti darbojas mūsdienīgi aprīkotā cehā Salaspilī. Ražojam un izgatavojam tādas metāla detaļas kā  kolonnas, nojumes, vārtus, kāpnes, sētas, nožogojumus, karkasus un daudzas citas metāla konstrukcijas. Pēc pasūtītāja vēlēšanās mēs esam gatavi izpildīt gatavās produkcijas montāžu, izbraucot uz objektu.

Tērauda konstrukcijas bieži tiek izmantotas būvniecībā, jo metālam piemīt paaugstināta izturība pret ārējās vides iedarbību, īpaši, ja metāls ir pareizi apstrādāts. Metāla konstrukciju cena ir daudz zemāka kā citiem būvniecības materiāliem, kas ļauj ieekonomēt rūpniecisko ēku būvēšanas izmaksas. Materiāla nelielais svars ļauj veikt ātru metāla konstrukciju montāžu, turklāt būves ir izturīgas un drošas.Lai veiktu metāla konstrukciju montāžu, nav nepieciešams uzstādīt dārgu fundamentu.

Metāla konstrukcijas tiek plaši izmantotas būvniecībā. Visbiežāk tās izmanto rūpniecisko un civilo ēku būvē, kustīgo ietaišu, sakaru objektu, torņu, uzkarināmo segumu, garāžu būvē un tā tālāk. 

Ja gribiet pasūtīt metāla konstrukcijas, lūdzu, piezvaniet mums, vai aizpildiet un nosūtiet pieteikuma formu sadaļā "Kontakti".  Metāla konstrukcijas cenas noskaidrošanai, lūdzu,  sūtiet pieteikumu uz mūsu elektronisko pastu ar pievienotiem rasējumiem, un mūsu menedžeri veiks precīzu cenas aprēķinu un sazināsies ar Jums, lai apspriestu sadarbības nosacījumus.

SAZINĀTIES