FURNITŪRA
"CUBE Furnit" dizaina līnija

"RK Alloy" metālapstrādes uzņēmums ir izveidojis atsevišķu "CUBE furnit" virzienu, kas piedāvā metāla furnitūras ražošanu mēbelēm, soliem, galdiem un dažādiem interjera priekšmetiem. Varam izgatavot furnitūras elementus pēc standarta dizaina vai atsevišķi pēc Jūsu pasūtījuma. Aicinām uz sadarbību mēbeļu ražotājus galdniecības, interjera dizainerus un citus kam interesē metāla furnitūra.  

Metāla FURNITŪRA UN INTERJERA PRIEKŠMETI

CUBE furnit ir jauna mēbeļu un aksesuāru dizainu līnija, kas radīta un ražota RK Alloy. Metāla furnitūras priekšmeti apvienojumā ar koka dizaina un interjera sastāvdaļām veido latviešu šarma un skandināvu dizaina kombināciju. Mūsu veidotā furnitūra izceļas ar īpašu dizainu, kas palīdz akcentēt koka detaļas un furnitūras elementi paši par sevi kļūst par būtiskām mēbeļu dizaina sastāvdaļām. Tās var būt vienota stila galda kājas, plauktu turētāji jeb kronšteini, pakaramie un citas interjera sastāvdaļas. 

"CUBE FURNIT" LĪNIJA

Izgatavojam galda kājas, pakaramos, solu kājas, dažādus turētājus un cita veida interjera metāla furnitūru. Izgatavojam individuālus pasūtījumus, piedāvājam risinājumus birojiem, dzīvokļiem, iestādēm, būvniekiem, arhitektiem un interjera dizaineriem.